© 2019 DaDoProd
Team 2018-2019 .
Sonja van den Elshout Directeur
Annemieke Bakx Adjunct-directeur Groep 1/2d en 6a
Wilhelmien Zorgdrager Groep 1/2a Schoolcontactpersoon
Lianne Buijs Groep 1/2a en 3b Onderbouw coördinator
Lizette Huijsmans Groep 1/2b Coördinator VierKeerWijzer
Louise van Riet Groep 1/2b Specialist meer- en hoogdbegaafdheid
Marion Veraart Groep 1/2c
Gerda van Dijke Groep 4a
Emmy van Dommele Groep 4a Bovenbouw coördinator Specialist meer- en hoogdbegaafdheid
Wally Sep Groep 3b
Ad van Peer Groep 3a
Fieneke Almekinders Groep 4b Gedragsspecialist
Peggy van Loon Groep 5a
Amanda Bruijs Groep 4b Coördinator VierKeerWijzer
Jolande Verbiest Groep 5/6b Techniekcoördinator
Muriël van Kaam Groep 6a Dyslexie specialist
Jessica van Elzakker Groep 5a Taalcoördinator
Bianca van Eester Groep 7/8b Rekencoördinator
Mark Vrins Groep 8a
Suzanne van de Boom Groep 7a Gedragsspecialist
Jacqueline van Vlimmeren Intern begeleider Schoolcontactpersoon
Sander van Kaam Vakleerkracht gym
Liesbeth Koenraadt Intern begeleider
Wim van Broekhoven Vrijwilliger
Edit Buermans Conciërge Eventmanager
Miranda van Eekelen Huishoudelijke dienst
Carla de Cock Huishoudelijke dienst
Diane Kok Huishoudelijke dienst
Team 2018-2019 .
Sonja van den Elshout Directeur
Annemieke Bakx Adjunct-directeur Groep 1/2d en 6a
Wilhelmien Zorgdrager Groep 1/2a Schoolcontactpersoon
Lianne Buijs Groep 1/2a en 3b Onderbouw coördinator
Lizette Huijsmans Groep 1/2b Coördinator VierKeerWijzer
Louise van Riet Groep 1/2b Specialist meer- en hoogdbegaafdheid
Marion Veraart Groep 1/2c
Ad van Peer Groep 3a
Gerda van Dijke Groep 4a
Emmy van Dommele Groep 4a Bovenbouw coördinator Specialist meer- en hoogdbegaafdheid
Wally Sep Groep 3b
Fieneke Almekinders Groep 4b Gedragsspecialist
Peggy van Loon Groep 5a
Amanda Bruijs Groep 4b Coördinator VierKeerWijzer
Muriël van Kaam Groep 6a Dyslexie specialist
Jessica van Elzakker Groep 5a Taalcoördinator
Bianca van Eester Groep 7/8b Rekencoördinator
Mark Vrins Groep 8a
Suzanne van de Boom Groep 7a Gedragsspecialist
Jolande Verbiest Groep 5/6b Techniekcoördinator
Jacqueline van Vlimmeren Intern begeleider Schoolcontactpersoon
Sander van Kaam Vakleerkracht gym
Liesbeth Koenraadt Intern begeleider
Wim van Broekhoven Vrijwilliger
Edit Buermans Conciërge Eventmanager
Miranda van Eekelen Huishoudelijke dienst
Carla de Cock Huishoudelijke dienst
Diane Kok Huishoudelijke dienst